• Nazwa realizacji 1

  • Nazwa realizacji 2

  • Nazwa realizacji 3

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem budowlanym funkcjonującym na rynku generalnego wykonawstwa od 1992 roku. Pozyskane dofinansowania z UE umożliwiły wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Sprawna organizacja, doświadczenie w branży budowlanej oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe gwarantuje, że powierzone zadania wykonujemy rzetelnie i fachowo. Nasi pracownicy budowlani to wykwalifikowani fachowcy od lat pracujący w branży budowlanej w kraju i za granicą. W odpowiedzi na rozwijające się systemy rozwiązań i nanotechnologie, stale rozszerzamy asortyment usług. Najczęściej budowa domu w naszej firmie realizowana jest w oparciu o technologie ceramiczne np.: Porotherm, Ytong, Leier, keramzytobeton, gazobeton, Silka.

Z uwagi na rosnące ceny energii proponujemy Państwu nowe, wysokie standardy ocieplenia budynków. Działania dostosowujemy do aktualizowanych norm budownictwa pasywnego, energooszczędnego.

Oferując usługi wykończenia wnętrz mamy świadomość, że są to jedne z ostatnich inwestycji realizacji domu, wiążące się często z uszczuplonym budżetem. W związku z czym postanowiliśmy wdrożyć najnowsze technologie maszynowe, obniżając ceny wykonawstwa i zapewniając najwyższą jakość usług. Powierzone prace wykonujemy terminowo, spełniając każde życzenie Klienta.