O NAS

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem budowlanym funkcjonującym na rynku generalnego wykonawstwa od 1992 roku. Pozyskane dofinansowania z UE umożliwiły wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Sprawna organizacja, doświadczenie w branży budowlanej oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe gwarantuje, że powierzone zadania wykonujemy rzetelnie i fachowo. Nasi pracownicy budowlani to wykwalifikowani fachowcy od lat pracujący w branży budowlanej w kraju i za granicą. W odpowiedzi na rozwijające się systemy rozwiązań i nanotechnologie, stale rozszerzamy asortyment usług. Najczęściej budowa domu w naszej firmie realizowana jest w oparciu o technologie ceramiczne np.: Porotherm, Ytong, Leier, keramzytobeton, gazobeton, Silka.

Z uwagi na rosnące ceny energii proponujemy Państwu nowe, wysokie standardy ocieplenia budynków. Działania dostosowujemy do aktualizowanych norm budownictwa pasywnego, energooszczędnego.

Oferując usługi wykończenia wnętrz mamy świadomość, że są to jedne z ostatnich inwestycji realizacji domu, wiążące się często z uszczuplonym budżetem. W związku z czym postanowiliśmy wdrożyć najnowsze technologie maszynowe, obniżając ceny wykonawstwa i zapewniając najwyższą jakość usług. Powierzone prace wykonujemy terminowo, spełniając każde życzenie Klienta.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami